Dieta dla Zuchwałych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Colon C pomoże
Email Drukuj PDF

Colon C
Colon C

Jeżeli masz "kupne" problemy zastosuj Colon C.

Colon C to znany suplement diety, który reguluje pracę jelit i zapobiega zaparciom. Colon C dokładnie oczyszcza jelita i oczywiście cały organizm. Colon C dostarcza: błonnika, probiotyków i prebiotyków. COLON C dzięki wyjątkowej kompozycji opartej na naturalnych składnikach, ułatwia perystaltykę jelit. Colon C zapobiega zaparciom i pomaga kontrolować wagę.

Colon C laureatem wielu nagród.
Colon C nagrody
Colon C nagrody

Nowe preparaty z serii Colon C w naszym sklepie:

  • Tańszy Colon C w mniejszym opakowaniu 100 g. Colonu C Tutaj >>>
  • Colon C Men specjalny dla mężczyzn "opiekujący się" również prostatą Tutaj >>>
  • Colon C Light Tutaj >>>

Colon C zawiera:
łupiny nasion babki płesznik które dostarczają błonnika i śluzu potrzebnego przy wydalaniu treści jelitowej.

Łupiny nasion babki płesznik po wchłonięciu wody uwalniają śluz którym "smarują" ściany jelita i ułatwiają wydalanie treści zawartych w jelitach w sposób delikatny i skuteczny. Ponieważ nie powoduje to uszkodzenia ścian jelit, zastosowanie nasion babki płesznik jest idealne w przypadku jelit wrażliwych.

Bakterie z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium najnowszej generacji - Dzięki podwójnemu powlekaniu są one w stanie przetrwać długie przechowywanie i dotrzeć żywe do jelit. 

Dietetycy od dawna rekomendowali używanie przyjaznych bakterii w celu utrzymania  równowagi mikrobiologicznej przewodu pokarmowego. Zapewnienie dostarczania probiotyków w diecie jest ważnym elementem wspomagania stałości środowiska bakteryjnego jelit.

Fruktooligosacharydy pochodzące z cykorii - stymulują przemianę materii, pomagają w odchudzaniu się. Najnowsze badania naukowe przeprowadzone w USA i Japonii dowodzą, iż fruktooligosacharydy dodawane do żywności wzbogacają florę jelitową i zwiększają ilość  bakterii z rodzaju Lactobacillus.

Colon C powinny zażywać osoby z obstrukcjami (problemy z zatwardzeniem mas jelitowych), jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Colon C pomaga regulować poziom cukru więc docenią go także cukrzycy.

Osoby biorące antybiotyki i inne leki niszczące florę bakteryjną powinny zażywać Colon C gdyż szybciej odbudują potrzebną do trawienia florę bakteryjną, do tego jest pomocny w oczyszczaniu organizmu.

Colon C bardzo dobrze nadaje się do diety oczyszczającej, ze względu na funkcje sprzyjające detoksykacji organizmu.

Colon C
Sprawdź Colon C!

 

 

  

Uwaga!

Strona www.dieta-dla-zuchwalych.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat Żywienia Optymalnego jego wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.