Dieta dla Zuchwałych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Profilaktyka i leczenie raka
Email Drukuj PDF


Profilaktyka i leczenie raka.
Przegląd naturalnych metod leczenia raka.

Dieta Dobrych Produktów
DDP Dieta Dobrych Produktów

Uwaga:
Dział w stałej rozbudowie.
Wpadnij jutro, pojutrze, kiedyś.


Znalezione na forum:
W naszej cywilizacji na każda dolegliwość przepisywane są prochy. Dla firm ważne jest aby były to rzeczy opatentowane i raczej nieskuteczne. Jeśli są skuteczne w walce z jedna dolegliwością, najlepiej aby powodowały jakaś inną, wtedy pacjent wraca. Tak właśnie jest z przemysłem nowotworowym - w ciągu 50 lat badan najtęższe głowy tego świata nie znalazły na to lekarstwa. To graniczy z cudem. Owszem, umiemy guza przygasić, ale powodując rozpad całego organizmu, oraz zapotrzebowanie na dziesiątki preparatów wspomagających, wszystko refundowane z budżetów państw, czytaj: naszych podatków. To trafia w ręce imperiów farmaceutycznych i finansowych i tak się biznes kreci.


"...jeśli ktoś zachoruje na raka sugeruję, aby oparł się strachowi i naciskom z zewnątrz.
Bardzo rzadko zdarza się, że należy podjąć natychmiastowe działanie.
Doradzam, aby każdy sam przejrzał dane dostępne w książkach, magazynach oraz w Internecie, a następnie postąpił zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i intuicja." - napisał Walter Last.

Dobrych rad jak to nie zachorować, lub jak wyleczyć raka znajdziecie w internecie miliony. Należy sobie zdawać sprawę, że część z nich to dywersyjna robota farmacji i oficjalnej medycyny.

Nie opisujemy tu podstawowej dla klasycznej medycyny metody zabijania raka razem z pacjentem to znaczy chemii i radioterapii, choć podobno czasami są skuteczne.

Większość chorych podejmuje leczenie terapiami alternatywnymi, dopiero wtedy gdy całkowicie zawiodła klasyczna medycyna i ich organizm jest zrujnowany. Dlatego podstawą do walki z chorobą powinno być dostarczenie organizmowi wszystkich elementów potrzebnych do odbudowy czyli Dieta dla Zuchwałych.

W tym dziale zaprezentujemy znane i wielokrotnie potwierdzone metody profilaktyki prozdrowotnej i znane i wielokrotnie potwierdzone naturalne metody prowadzące do pozbycia się raka.

Jeżeli znasz udokumentowaną metodę której tu nie znalazłeś zawiadom nas o tym.1/ Podstawową metodą profilaktyki i walki z rakiem jest oczywiście Żywienie Optymalne.
Profilaktycznie odżywiamy się według podstawowych zasad Diety dla Zuchwałych.
W przypadku leczenia cukrzycy, lub raka najlepiej pod kontrolą lekarza optymalnego ze stałą kontrolą ciał ketonowych i cukru. Cała nasza strona to w miarę dokładne opracowanie tematu - Żywienie Optymalne.2/ Soda dla Zuchwałych. Stara amerykańska metoda, zastosowana również przez włoskiego lekarza Tullio Simoncini polegająca na dostarczeniu komórkom rakowym smakowitego syropu klonowego wraz ze zwykłą spożywczą Sodą Oczyszczoną po to by zmienić pH na większe lub równe 7, czyli utopić rakowe komórki w środowisku zasadowym w którym rak ginie.
Chyba nie ma żadnych przeciwwskazań na stosowanie Sody dla Zuchwałych razem z Dietą dla Zuchwałych. Trzeba tylko do węglowodanów doliczyć niewielką ich ilość z syropu klonowego. Dieta dla Zuchwałych  zapewnia prawidłowe odżywianie organizmu, Soda dla Zuchwałych dostarcza do wygłodzonych komórek rakowych ich przysmak - glukozę zaprawioną zasadową trucizną dla raka.
Dr Spumoncini ostrzega by Sody dla Zuchwałych nie stosować profilaktycznie.
Więcej na ten temat na naszej stronie Tutaj >>>
Tłumaczenie artykułu
TERAPIA METODĄ WYSOKIEGO pH STOSOWANA W WALCE Z RAKIEM Tutaj >>>3/ Pestki dla Zuchwałych czyli witamina B17. Inne nazwy to :
amigdalina - amygdalina - laetrile - letril.
Możliwa oficjalnie do kupienia w niektórych krajach w zastrzykach, jednak najlepszym i najtańszym źródłem witaminy B17 są gorzkie pestki moreli.

Edward Griffin w filmie "Świat bez raka" mówi:
"Dziś więcej ludzi żyje z raka niż na niego umiera.
Jeśli zagadkę rozwiązałaby prosta witamina, ten gigantyczny i polityczny przemysł mógłby zostać wymazany w ciągu nocy".

Więcej na ten temat na naszych stronach:
http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/pestki-moreli-pestkami-wyleczyc-raka.html
http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/pestki-moreli-pestkami-wyleczyc-raka/film-swiat-bez-raka.html
http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/pestki-moreli-pestkami-wyleczyc-raka/ile-pestek-moreli-profilaktyka-leczenie.html4/ Olej dla Zuchwałych
Nie trzeba być super zuchwałym, aby profilaktycznie i leczniczo stosować Zdrowotne Oleje 10 stopniowe tłoczone na zimno.
We współczesnej żywności praktycznie nie ma kwasów z grupy Omega 3 - należących do NNKT - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. Bark Omega 3 prowadzi do wielu poważnych chorób łącznie z rakiem! Sławna Dieta dr Budwig to przede wszystkim karmienie chorych nieoczyszczanym Olejem  Lnianym z zimnego tłoczenia, czyli zaopatrzenie organizmu chorego w Omega 3.
W naszym Zdrowotnym Oleju 10 stopniowym jest ponad 60% wielonienasyconych kwasów Omega 3.

Inne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu NNKT - to grupa Omega 6.
Zepsute chemiczną, termiczną obróbką i rafinowaniem kwasy Omega 6 bogato występują we współczesnej diecie i robią więcej szkody niż mamy z nich pożytku. Są to wszystkie oleje rafinowane, margaryny, pseudomasła i tym podobne wynalazki reklamowane wszędzie za ciężkie miliony.

Dieta Dobrych Produktów
DDP Dieta Dobrych Produktów

Chcesz być zdrowy? Wyrzuć te wszystkie reklamowane trucizny i przejdź na droższe, ale gwarantujące zdrowie Naturalne Zdrowotne Oleje 10 stopniowe tłoczone na zimno, które zawierają wszystkie Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. Szczególnie polecamy Olej Lniany z kapsaicyną.

Olej Lniany5/ Dieta dr Budwig
bardzo prosta, nie wymagająca praktycznie żadnych poważnych wyrzeczeń i jakichś super zabiegów.
Metoda tania i nikomu nie zaszkodziła. Dużo wiedzy i trochę dyscypliny wystarczy by tą metodą powalczyć o Zdrowie.
Wiedzę znajdziesz w internecie, w książkach, a nawet czasami znajdziesz lekarza który coś podpowie.   

Dieta dr Budwig znana i stosowana od wielu lat polega na zwiększeniu odporności i oczyszczeniu organizmu.
Dieta dr Budwig to przede wszystkim Olej Lniany i chudy biały ser.  Poczytaj dokładnie i zrozumiesz, że podstawą jest olej lniany z białym serem.
Dlaczego z biały serem???
Otóż Dr. Budwig odkryła że wielonienasycone kwasy tłuszczowe mogą być w pełni wykorzystane przez nasz organizm jeżeli są połączone z białkami zawierającymi siarkę, których największym źródłem jest właśnie biały ser. I to cały sekret.

Więcej na temat diety dr Budwig znajdziesz na naszej stronie:
http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/olej-lniany-na-zimno-tloczony/dieta-dr-budwig.html

A jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie przeczytaj wszystko na http://www.primanatura.pl/

Uwaga:
W związku z tym, że biochemiczne działanie diety dr Budwig jest podobne do działania witaminy B-17, amigdaliny, czy pestek moreli nie powinno się stosować łącznie tych dwóch sposobów na raka.
Oczywiście jeżeli używamy olej lniany w niewielkich ilościach, a pestki moreli profilaktycznie do 15-17 sztuk dziennie to nie ma obawy o przedawkowanie.

Źródło:
http://www.primanatura.pl/czy-siemie-lniane-jest-toksyczne/7/ Terapia Doktora Gersona.
Gerson opisał przyczyny powstawania raka, jako zespołu wyniszczenia tkanek wynikającego z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą autotoksyczność organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Określił raka jako chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Opracował tzw. terapię Gersona, polegającą na spożywaniu dużej ilości soków oraz wykonywaniu lewatyw z kawy sporządzonej w specyficzny sposób.

Doskonałą wyciskarkę
soków warzywnych i owocowych
według receptur Gersona

Wyciskarka soków wg Gersona

Podobnie jak opisy innych skutecznych metod walki z rakiem w Wikipedii znajdujemy:
Rzekoma skuteczność działania terapii Gersona nie znalazła potwierdzenia w badaniach przeprowadzonych przez amerykański National Cancer Institute. Według American Cancer Society, terapia nie ma podstaw naukowych i jest potencjalnie niebezpieczna.

Nasz komentarz: Wszystko co nie jest operacja, chemią i radioterapią dla farmacji i tradycyjnej medycyny finansowej jest bardzo niebezpieczne.

Poczytaj i obejrzyj film o Terapii Gersona. Tutaj >>>8/ Faktor K-plus czyli Potas dla Zuchwałych.
Podobnie jak terapia Gersona preparat Faktor K-plus przywraca równowagę sodowo-potasową na poziomie komórki.
Badania nad działaniem preparatu faktor K-plus trwają od szeregu lat. Rozpoczął je włoski biochemik z Florencji – członek Nowojorskiej Akademii Nauk oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Kriochirurgii – Gianfranco Valse Pantellini. Po udowodnieniu skuteczności działania tego preparatu na wiele schorzeń wywołanych wpływem cywilizacji, skażeniem środowiska, paleniem tytoniu i innych, został wprowadzony na włoski rynek farmaceutyczny. Obecnie prowadzone  są dalsze badania nad poszerzeniem zastosowania tego specyfiku, głównie w profilaktyce wielu schorzeń związanych z degeneracją chrząstki, kości, narządów miąższowych czy układu nerwowego. Zastosowany odpowiednio wcześnie może zapobiegać lub nawet zahamować rozwój choroby.

G.V. Pantellini w wyniku swych wieloletnich badań udowodnił , że zmiany chorobowe pojawiają się, gdy z wnętrza  komórki następuje usunięcie potasu, a powstały ubytek jest zastąpiony przez sód.

Działanie Faktor K-plus jest niezwykle proste. Uzupełnia zawartość potasu w komórce, inaczej mówiąc naprawia komórki na poziomie genetycznym, przez co nie dopuszcza  do kolejnych mutacji. Po spożyciu zostaje szybko wchłonięty i rozprowadzony w organizmie. Aktywuje działanie enzymu dysmutazy nadtlenkowej, który uważany jest za „chwytacza” wolnych rodników oraz stanowi główny człon systemu obronnego komórki. Badania wykazały , że faktor K- plus zabija komórki chorobowo zmienione, a nie wyrządza szkody komórkom zdrowym. U wielu pacjentów, którzy go zastosowali stan zdrowia uległ znacznej poprawie, a w grupie osób stosujących go profilaktycznie, próg zachorowalności znacznie się obniżył. Dowiedziono, że preparat można stosować we wszelkich stanach chorobowych przebiegających z degeneracją  chrząstki, kości, narządów miąższowych czy układu nerwowego.

Faktor K-plus kupisz Tutaj >>>

Wkrótce Essiac dla Zuchwałych i inne metody.

 

Uwaga!

Strona www.dieta-dla-zuchwalych.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat Żywienia Optymalnego jego wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.