Dieta dla Zuchwałych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Soda dla Zuchwałych
Email Drukuj PDF

 

Soda dla Zuchwałych!
Naturalne likwidowanie raka. Zabij raka zanim on zabije Ciebie.
Najprostszy sposób na raka czyli
Soda dla Zuchwałych.

Naturalna Medycyna

"...jeśli ktoś zachoruje na raka sugeruję, aby oparł się strachowi i naciskom z zewnątrz. Bardzo rzadko zdarza się, że należy podjąć natychmiastowe działanie. Doradzam, aby każdy sam przejrzał dane dostępne w książkach, magazynach oraz w Internecie, a następnie postąpił zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i intuicja." - napisał Walter Last.

Walter Last, obecnie na emeryturze, pracował jako biochemik i chemik na medycznych wydziałach wielu niemieckich uniwersytetów oraz w Laboratoriach Bio-Science w Los Angeles w USA, a później jako żywieniowiec i terapeuta wykorzystujący naturalne metody leczenia w Nowej Zelandii i Australii, gdzie obecnie przebywa. Jest autorem licznych artykułów dotyczących zdrowia publikowanych w różnych czasopismach, jak również kilku książek, w tym Heal Yourself - Uzdrów się sam, Heaiing Foods - Uzdrawiające potrawy i The Natural Wav to Heal - Naturalny sposób uzdrawiania!.


strona:
http://www.health-science-spirit.com
gdzie znajdziesz artykuł
HIGH pH THERAPY for CANCER  www.health-science-spirit.com/highpH.htm
Wysokie pH w terapii raka
Tłumaczenie  Tutaj>>>

Nie stosować terapii sodą oczyszczoną z syropem klonowym w tym samym czasie z inną metodą niszczenia nowotworu aby uniknąć przeciążenia narządów eliminacji. Czyli na dzień / dwa przed np. chemią przerwać, dwa / trzy dni po chemii powrócić do kuracji. (Walter Last jest zdecydowanym przeciwnikiem stosowania radio i chemioterapii. Ciekawy artykuł Lasta - Kulisy leczenia nowotworów Tutaj>>> )

Za autorem powtarzamy jego zastrzeżenie.
Uwaga:
Celem tej strony internetowej jest dostarczenie informacji na temat stosowania naturalnych metod leczenia w zakresie leczenia chorób oraz poprawy stanu zdrowia. Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za jakiekolwiek problemy wynikające z eksperymentowania tymi metodami. Przypadku poważnej choroby lub, jeśli nie jesteś pewien trybu postępowania, zwrócić się o pomoc do właściwych pracowników służby zdrowia.

Naturalna Medycyna

Inny artykuł po angielsku na ten temat Tutaj>>>

Tłumaczenie wkrótce, ale teraz kilka cytatów:

"Historia o 75 letnim kierowcy ciężarówki – Jim’ie Kelmun, farmerze, oraz jego sukcesach w pomaganiu ludziom w leczeniu raka przy użyciu – zgadliście – sody oczyszczonej oraz syropu klonowego."

"Najpierw, mały cytat z artykułu, więc trzymajcie się.

„Nie ma guza na całej Boskiej zielonej ziemi który nie może zostać wylizany przez odrobinę sody oczyszczonej i syrop klonowy!”

Ta zdumiewająca sugestia kontrowersyjnego ludowego uzdrowiciela Jim’a Kelmun’a - który twierdzi, że proste domowe lekarstwo może zatrzymać i odwrócić wzrost śmiercionośnych nowotworów."


"Dr. Tullio Simoncini zgadza się że komórki nowotworowe pożerają cukier więc jeśli się je zachęci do pobierania cukru to tak jakby wysyłać konia trojańskiego. Cukier nie zdąży wzmóc rozrostu koloni komórek nowotworowych ponieważ soda oczyszczona zabije wszystkie te komórki zanim będą miały szanse na wzrost."

Ale nawet Dr. Simoncini rozpoznał ograniczenia swojej własnej terapii sodą oczyszczoną. Oto cytat z pracy Dr. Simoncini:
„Terapeutyczne leczenie solami dwuwęglanów (soda oczyszczona) może być podawane doustnie, poprzez aerozol, dożylnie o poprzez wenflony w celu bezpośredniego celowania w guzy… ale może to osiągnąć pozytywne rezultaty tylko w przypadku niektórych guzów, kiedy inne tak poważne jak nowotwory mózgu i kości – pozostają nietknięte przez terapię.”

"Terapia jest kombinacją czystego 100% syropu klonowego (dużo klasy B syropu dostępnego w sklepach ze zdrową żywnością) oraz sody oczyszczonej i była pierwsza zgłoszona na Cancer Tutor site. Kiedy zmiksowane i podgrzane razem, syrop klonowy wraz z sodą oczyszczoną, które są wciągane do wnętrza komórki nowotworowej przez syrop klonowy, jest bardzo alkaliczna, zmusza do gwałtownego podniesienia pH i zabicia komórki nowotworowej."


"W zasadzie formuła polega na zmiksowaniu jednej części sody oczyszczonej z 3 częściami (czysty 100%) syropu klonowego w małym rondlu z pokrywką. Zamieszać energicznie i podgrzać miksturę przez 5 minut. Wziąć jedną łyżeczkę herbacianą na dzień co jest zalecane przez Cancer Tutor ale jednak można zrobić to kilka razy dziennie."

"No cóż według Jim’a Kelmun’a to nie jest żaden nowy pomysł. Po prostu kolejna zduszona terapia przeciwnowotworowa która działa."

Czyli nie trzeba być specjalnie Zuchwałym by zastosować taką terapię.
Ani syrop klonowy, ani soda oczyszczana przyjmowane w rozsądnych ilościach nigdy nikomu nie zaszkodziły. Z tego co można przeczytać na forach internetowych ludzi biorą zwykle 3 łyżeczki dziennie.
Jednak w przypadku choroby najlepiej posłuchać Waltera Lasta pogadać z mądrym lekarzem i mierzyć Ph.


O przypadku raka mózgu, czy kości o których dr. Simoncini mówi że metoda Soda dla Zuchwałych nie działa po angielsku poczytaj
Tutaj >>>


Dr Simoncini - naturalne leczenie raka dwuwęglanem sodu.
Na stronie doktora Simoncini mamy wyraźnie
NaHCO3

czyli zwykła, najzwyklejsza

Soda Oczyszczana.


Dr Simoncini demonstruje swoją metodę leczenia raka.

Strona Dr Simoncini

http://www.curenaturalicancro.com/Naturalna Medycyna


Profilaktyka i leczenie raka
 

Uwaga!

Strona www.dieta-dla-zuchwalych.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat Żywienia Optymalnego jego wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.