Dieta dla Zuchwałych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Pasożyty Bogate życie wewmętrzne
Email Drukuj PDF

Robaczyca.
Leczenie robaczycy.

Pasożyty, Robaki, Glisty ludzkie, Lamblie, Włośnice kręte, Owsiki, Włosogłówki ludzkie, Tęgoryjce dwunastnicy. Węgorki jelitowe, Tasiemiec bruzdogłowiec szeroki, Tasiemiec uzbrojony, Tasiemiec nieuzbrojony i cała masa innych robali to może być twoje Bogate Życie Wewnętrzne!

Innym poważnym, a może najpoważniejszym problemem są grzybice Candida,  choć Zuchwałych to specjalnie mocno nie dotyka. Sam system optymalnego żywienia powinien utrzymywać grzyby candida w ryzach i nie pozwala na nadmierny rozwój ale... Obszerny materiał na temat Grzybica Candida zamieściliśmy w serwisie Zaczekać na dusze.     

Bardzo często, pomimo rygorystycznego przestrzegania zasad Żywienia Optymalnego, zdarza się, że Zuchwały nie osiąga spodziewanych wyników. To ciągle za mało węglowodanów i stąd ketony w moczu, to inne zaburzenia.


Pamiętaj:

Pasożyty żywią się węglowodanami. Te żyjące w jelitach przechwytują wszystko co dla nich nadaje się do jedzenia, zjadają, walą kupy, a dla ciebie zostawiają resztki. Wygoń je!Codziennie czosnek, albo pestki dyni, albo którąś z polecanych kuracji jeżeli sytuacja jest bardzo groźna.


Pamiętaj! Według przeglądanej literatury nie tylko dzieci, ale i większość dorosłych ludzi ma Pasożyty i nic o tym nie wie. Literatura prawdopodobnie trochę przesadza, ale na wszelki wypadek, szczególnie gdy masz psa czy kota warto o tym pamiętać.

Ciekawy artykuł na ten temat znajdziesz na naszej stronie  www.zaczekać-na-dusze.plRosyjski film
"Pasożyty"
z polskim tłumaczeniem
.

Uwaga!

Film ten szokuje większość ludzi.

Osobom wrażliwym i dzieciom do 16 roku życia

nie zaleca się oglądania filmu.Przy słabych łączach należy uruchomić odtwarzanie, natychmiast kliknąć || pauzę
i zaczekać aż film załaduje się do końca.
 

Uwaga!

Strona www.dieta-dla-zuchwalych.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat Żywienia Optymalnego jego wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.