Dieta dla Zuchwałych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Pestki dla Zuchwałych Film Świat bez raka
Email Drukuj PDF

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu gdzie kupisz pestki moreli

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich po pestki moreli zapraszamy do sklepu internetowego
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

Poniżej przedstawiamy film - obejrzyj póki wolno takie filmy oglądać - G. Edwarda Griffina
Świat bez raka - Opowieść o witaminie B17.

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku szkorbutu czy pelagry. Tym składnikiem jest witamina B17. W formie oczyszczonej B17, stosowanej w terapii raka znana jest pod nazwą letril. Medycyna ortodoksyjna nie uznaje powyższej teorii na temat przyczyny raka. Film z 1973 roku.

Wybrane komentarze:

KrzysiekCSPB:
Jagody, kukurydza, proso, gorzkie migdały, nasiona lnu, pestki brzoskwiń - to jest zbyt tanie! A co będzie z firmami farmaceutycznymi, łapówkami dla lekarzy, "nadmiarem" ludności? Autorzy filmu są naprawdę okrutni, odbierają "ostatnią kromkę chleba" firmom farmaceutycznym i lekarzom. Nie przesadzajcie, setki milionów ludzi (dzieci, ojców, matek) więcej czy mniej - kogo to obchodzi? Srebrniczki brzęczące - to się liczy!

KrzysiekCSPB:
Ale przecież onkolodzy stracą pracę! W aptekach mniejsze obroty, mniejszy PKB! Kogo obchodzą chorzy? My w Polsce mamy NFZ i starczy! Na raka najskuteczniejsze jest upuszczanie krwi i promienie gamma, nie mniej skuteczny jest również walec oraz dynamit, jak również krematorium. Srebrniki się liczą a nie życie i zdrowie, srebrniki!

MichaelAngeloXXL:
Skoro to wszystko podparte jest faktami, doświadczeniami, statystykami, to dlaczego, do cholery, tak mało ludzi jest o tym informowanych? Dlaczego służby zdrowia na całym świecie nie wdrożą tego faktu do leczenia, do naszych diet? Dobry materiał, trzeba go rozpowszechnić... no i zacząć dużo częściej pochłaniać wit b-17.


 

Uwaga!

Strona www.dieta-dla-zuchwalych.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat Żywienia Optymalnego jego wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.